top of page

ZASADY SKLEPU

Nasi klienci są dla nas najważniejsi

W firmie CreateUrHome chcemy umożliwiać naszym klientom jak najprzyjemniejsze zakupy. Uważamy, że regulamin naszego sklepu powinien być uczciwy, zrozumiały i czytelny. Zapoznaj się z jego treścią poniżej i skontaktuj się z nami w razie pytań.

ZASADY DOTYCZĄCE WYSYŁKI

Jak to działa

To jest Twoja sekcja zasad dotyczących wysyłki. To doskonałe miejsce, aby poinformować klientów o metodach wysyłki, dostępnych opakowaniach i kosztach. Używaj zwięzłego, łatwego języka, aby zdobyć zaufanie klientów i zachęcić ich do częstszych zakupów!

Dowiedz się więcej

ZWROTY PRODUKTÓW I PŁATNOŚCI

Wszystko, co musisz wiedzieć

To jest Twoja sekcja zasad dotyczących zwrotów. To doskonałe miejsce, aby powiadomić klientów, co robić w przypadku, gdy zmienią zdanie lub będą niezadowoleni z zakupu. Nieskomplikowane zasady dotyczące zwrotów to świetny sposób, aby budować zaufanie klientów i przekonać ich, że mogą kupować bez obaw.

Kontakt

INFORMACJE DOTYCZĄCE GWARANCJI

Nasze zasady

To jest Twoja sekcja z zastrzeżeniami dotyczącymi gwarancji. W tym miejscu możesz poinformować klientów o wszystkich usługach oferowanych po dokonaniu zakupu jednego z produktów. Ta sekcja powinna zawierać wszystkie istotne informacje na temat sposobu, w jaki Twoi klienci powinni używać produktów zakupionych w Twoim sklepie. Treść tej sekcji jest prawnie wiążąca, więc użyj zrozumiałego języka, aby zdobyć zaufanie i lojalność klientów.

Dowiedz się więcej

NASZA POLITYKA PRYWATNOŚCI

Informacje o bezpieczeństwie danych osobowych

To jest Twoja sekcja polityki prywatności. W tym miejscu możesz poinformować swoich klientów, w jaki sposób wykorzystujesz, przechowujesz i chronisz ich dane osobowe. Dodaj inne informacje, takie jak sposób korzystania z usług banków w celu zweryfikowania płatności lub sposobu zbierania danych osobowych klientów i korzystania z nich po zrealizowaniu zakupu.

Prywatność Twoich klientów ma kluczowe znaczenie dla Twojej firmy, więc warto poświęcić więcej czasu na przygotowanie precyzyjnego i szczegółowego opisu polityki prywatności. Używaj prostego języka, aby klienci mieli poczucie pewności podczas zakupów.

Dowiedz się więcej
bottom of page